Kancelaria

Kancelaria powstała w lipcu 2014 r. jako niezależna firma prawnicza, świadcząca kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych, zarówno na terenie Wrocławia, jak i pozostałej części kraju.

Naszym celem jest wykonywanie obsługi prawnej w sposób efektywny i twórczy, odpowiadający potrzebom naszych klientów, w kontaktach z którymi stawiamy na bezpośrednią i jasną komunikację. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów czytelnie i wyczerpująco przedstawiamy rozwiązania zagadnień natury prawnej oraz naszą ofertę współpracy. Fundament działalności kancelarii tworzą specjalistyczna wiedza, profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie.

W naszej pracy koncentrujemy się na osiąganiu wymiernych i odczuwalnych efektów świadczonej pomocy prawnej. Dlatego, stosownie do charakteru sprawy, w razie potrzeby korzystamy ze wsparcia wykwalifikowanych specjalistów oraz podmiotów, z którymi pozostajemy w partnerskich relacjach: brokerów ubezpieczeniowych, rzeczoznawców, mediatorów, tłumaczy, firm odszkodowawczych i windykacyjnych.

Grzegorz Ilków

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie prawnicze zdobywał podczas pracy w dużych kancelariach wrocławskich, wcześniej podczas działalności w organizacjach pozarządowych oraz jako społeczny kurator sądowy.

Swoją praktykę zawodową koncentruje w obszarze prawa cywilnego oraz na obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności z branży budowlanej i transportowej. Dzięki współpracy z brokerami ubezpieczeniowymi wiedzę prawniczą uzupełnił o umiejętności praktyczne, przydatne w sektorze ubezpieczeń i w polubownym rozwiązywaniu sporów. Wobec osób fizycznych świadczy usługi prawne m. in. w zakresie spraw karnych, rodzinnych i spadkowych, jak również z dziedziny prawa lokalowego i prawa upadłościowego.

Włada językiem angielskim.


Specjalizacja:
  • prawo zobowiązań
  • prawo ubezpieczeniowe
  • prawo upadłościowe
  • prawo lokalowe
  • spory budowlane


Grzegorz Ilków Kancelaria Adwokacka
All rights reserved. © 2020